Základní umělecká škola Jižní Město, Praha



Celoroční plán 2017/2018

 

datum

den

 

 

 

15.9.

Předávání literárních cen – Flétnové kvarteto

Chodovská tvrz

 

16.9.

Dny Prahy 11, Folklorní festival – Hájíček, TO

Chodovská tvrz

 

19.9.

út

Aulodie – Prosecká zastaveníčka

 

 

7.10.

so

Malá parta

Klub Mandragora

20.00

19.10.

čt

Koncert žáků školy

18.30

21.10.

so

Soustředění Pražské kantilény

 

 

20. - 22.10.

pá - ne

Písňová soutěž B. Martinů

Gymnázium

J. Nerudy

 

31.10.

út

Kytarová dílna

JR

18.00

8.11.

stř

Koncert žáků dechového odd.

18.30

9.11.

čt

Koncert žáků školy

18.30

13.11.

po

Koncert žáků dechového odd.

JR

18.30

15.11.

stř

Schůzka s rodiči žáků PHV

JR

18.00

16. - 19.11.

čt -ne

Soustředění Pražské kantilény

 

 

20.11.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

23.11.

čt

Koncert žáků školy

18.30

27.11.

po

Schůzka s rodiči žáků PHV

18.00

27.11.

po

Kytarová dílna

18.00

1.12.

Pražská kantiléna

Obecní dům

 

2.12.

so

Pražská kantiléna s ČF

Rudolfinum

 

3.12.

ne

Vánoční koncert Pražská kantiléna

Rudolfinum

 

7.12.

čt

Koncert žáků školy

18.30

9.12.

so

Vánoční koncert ZUŠ

Kostel sv. Šimona

 a Judy

15.00

18.00

11.12.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

13.12.

stř

Vánočníček  - kapely

 

14.12.

čt

Koncert žáků školy

18.30

14.12.

čt

Pražská kantiléna – natáčení pro ČT

 

 

18.12.

po

Koncert - kytara

Koloděje

 

20.12.

stř

Koncert žáků dechového oddělení

18.30

10.1.

stř

Koncert žáků smyčcového oddělení

Domov seniorů Háje

14.30

10.1.

stř

Hájíček

Dánské velvyslanectví

 

15.1.

po

Koncert žáků dechového odd.

JR

18.30

17.1.

stř

Koncert žáků dechového oddělení

18.30

18.1.

čt

Koncert žáků školy

18.30

22.1.

po

Koncert žáků smyčcového oddělení

18.30

25.1.

čt

Koncert žáků klavírního oddělení

18.30

30.1.

út

Kytarová dílna

JR

 

leden

 

Aulodie

 

 

19.2.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

22.2.

čt

Koncert žáků školy

18.30

24.2.

so

Karlovarský skřivánek

 

25.2.

ne

Absolventské taneční představení

Divadlo U Hasičů

 

26.2.

po

Koncert žáků kytarového oddělení

18.30

2. a 3.3.

pá, so

Jižní Město Music

JR, Kř

 

5.3.

po

Koncert žáků dechového odd.

JR

18.30

8.3.

čt

Koncert žáků školy

18.30

12.3.

po

Koncert učitelů

JR

18.30

13.3.

út

Festival mladých klavíristů

Chodovská tvrz

 

14.3.

stř

Koncert žáků dechového odd.

18.30

16.3.

Pražská kantiléna  + Osmikvítek

Kostel sv. Šimona

 a Judy

17.30

19.3.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

22.3.

čt

Koncert žáků školy

18.30

24.3.

so

Pěvecká soutěž P. Křičky

Mšeno

 

26.3.

po

Kytarová dílna

18.00

12.4.

čt

Koncert žáků školy

18.30

16.4.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

24.4.

út

Kytarová dílna

JR

18.00

26.4.

čt

Hraje celá rodina

18.30

1. - 7. 5.

út - po

Pražská kantiléna – soutěž Kaunas Cantat, Litva

 

 

3.5.

čt

Koncert žáků školy

18.30

12.5.

so

Jihoměstský trojlístek- Koťátka a hosté

KCMT

15.00

14.5.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

16.5.

stř

Abs na CHT

 

 

17.5.

čt

Kytara na Chodovské tvrzi

Chodovská tvrz

 

17.5.

čt

Koncert nejmladších žáků

18.00

21.5.

po

Absolventský koncert

JR

 

24.5.

čt

Koncert žáků školy

18.30

24.5.

čt

Klavírní koncert

Atrium

18.30

30.5.

stř

Maratón ZUŠ

 

 

3.6.

ne

Závěrečné vystoupení TO

Divadlo U Hasičů

 

4.6.

po

Abs na CHT

 

 

5.6.

út

Abs na CHT

 

 

6.6.

stř

Koncert smyčcové odd.

18.30

9.6.

so

Závěrečný koncert sborů

Kostel sv. Šimona

a Judy

15.00

18.00

11.6.

po

Koncert smyčcové odd.

18.00

12.6.

út

Slavnostní koncert dechového odd.

Dům U Kamenného

 zvonu

19.00

14.6.

čt

Absolventský koncert

 

červen

 

Aulodie