Základní umělecká škola Jižní Město, Praha



Celoroční plán 2016/2017

 

15.9. /čt/-  Pražská kantiléna - Slavnostní svěcení sochy, Kunratice

16.9./pá/ -  Dny Prahy 11 - Aulodie, BJ Band, Chodovská tvrz

17.9. /so/-  Dny Prahy 11 - Folklorní festival - Hájíček, Chodovská tvrz

5.10. /stř/-  Aulodie + Koncert Benátky nad Jizerou, Benátky nad Jizerou

7.10. /pá/ -  Aulodie + žáci ZUŠ Benátky nad Jizerou, Křtinská, 18:00 hodin

12.10. /stř/ - Praha 11 - Hájíček, J. Pohnán

13.10. /čt/ -  Koncert účastníků Písňové soutěže B. Martinů, Křtinská, 18:30 hodin

20.10. /čt/ -  Koncert žáků školy, Křtinská,  18:30 hodin

21.-23.10 /pá-ne/ -  Festival Bosna a Hercegovina - Hájíček

9. 11. /stř/ -  Kantilénka - Dny soudobé hudby, HAMU, 19:30 hodin

9.11. /stř/ - Koncert žáků dechového oddělení,  Křtinská, 19:00 hodin

10.11. /čt/ -  Koncert žáků školy, Křtinská,  18:30 hodin

11.11. /pá/ -  Hájíček - Setkání lidových muzik, Letňany

14.11. /po/ -  Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky,  18:30 hodin

15.11. /út/ -  Schůzka s rodiči žáků PHV, J. Růžičky, 18:00 hodin

20.11. /ne/ -  Hájíček - folklorní festival, Vinohradské divadlo

21.11. /po/ - Schůzka s rodiči žáků PHV, Křtinská, 18:00 hodin

21.11. /po/ -  Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:00 hodin

24.11. /čt/ -  Koncert žáků školy, Křtinská,  18:30 hodin

27.11. /ne/ - Pražská kantiléna, Rudolfinum

2.12. /pá/ -  Kantilénka - Skladatelé dětem, HAMU

2.12. /pá/ -  Pražská kantiléna, Obecní dům

7.12. /stř/ -  Koncert žáků smyčcového oddělení, Dům důchodců, Háje

8.12./ čt/ -  Koncert žáků školy, Křtinská,  18:30 hodin

10.12. /so/ - Vánoční koncert přípr. oddělení Pražské kantilény, Kostel sv. Šimona a Judy, 15:00 a 18:00 hodin

12.12. /po/ - Koncert žáků školy, J. Růžičky,  18:30 hodin

12.12. /po/ -  Vánoční koncert Hájíček + žáci H. Žárové, Křtinská, 18:30 hodin

13.12. /út/  - Vánoční koncert Pražské kantilény, Evangelický kostel Smíchov

14.12. /stř/ - Vánočníček - kapely, Křtinská

15.12. /čt/ -  Koncert žáků školy, Křtinská,  18:30 hodin

16.12. /pá/ - Vánoční koncert Aulodie

17.12./so/  - Vystoupení žáků tanečního oddělení

21.12. /stř/- Koncert žáků dechového odd., Křtinská,  18:30 hodin

prosinec - Vánoční pěvecký koncert

prosinec - Společné vystoupení žáků LDO a žáků R. Procházkové

11.1. /stř/ -  Koncert žáků smyčcového oddělení, Křtinská,  18:30 hodin

16.1. /po/ -  Koncert žáků školy, J.Růžičky,  18:30 hodin

19.1. /čt/ -  Koncert žáků školy, Křtinská,  18:30 hodin

26.1. /čt/ -  Koncert vítězů školního kola soutěže - klavír

2.2. /čt/ - Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin

13.2. /po/ - Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin

16.2. /čt/ - Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin

21.2. /út/ - Koncert žáků kytarového oddělení, J. Růžičky

27.2. /po/ - Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin

28.2. /út/ - Klavírní ozvěny, Chodovská tvrz, 19 hodin

2.3. /čt/ - Koncert učitelů, 18:30 hodin

7.-29.3.  - Čáry, čmáry, Chodovská tvrz

8.3. /stř/ - Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin

9.3. /čt/ - Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin

20.3. /po/ - Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin

22.3. /stř/ - Koncert žáků smyčcového oddělení, DD Háje, 14:30 hodin

24.-26.3. /pá-ne/ - Soustředění Pražská kantiléna, Bedřichov

25.3. /so/ - Vítání jara, Kunratice

30.3. /čt/ - Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin

5.4. /stř/ - Velikonočníček - koncert kapel, Křtinská, 18:30 hodin

6.4. /čt/ - Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin

9.-13.4. /ne-čt/ - Dívčí sbor Pražská kantiléna soutěž Budapešť

10.4. /po/ - Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin

25.4. /út/ - Kytara na Chodovské tvrzi, Chodovská tvrz

27.4. /čt/ - Hraje celá rodina, Křtinská, 18:30 hodin

4.5. /čt/ - Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin

11.5. /čt/ - Koncert nejmladších žáků, Křtinská, 18:00 hodin

13.5. /so/ - Jihoměstský trojlístek - Koťátka a hosté, Komunitní centrum Matky Terezy, 15:00 hodin

14.5. /ne/ - Den matek, Kunratice

17.5. /stř/ - Absolventský koncert, Chodovská tvrz

18.5. /čt/ - Absolventský koncert, Chodovská tvrz

22.5. /po/ - Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin

23.5. /út/ - Absolventský koncert, Chodovská tvrz

25.-28.5. /čt-ne/ - Dětský sbor Pražská kantiléna soutěž Limburg

4.6. /ne/ - Závěrečné vystoupení tanečního oddělení, Divadlo U Hasičů

5.6. /po/ - Absolventský koncert, J. Růžičky, 18:30 hodin

7.6. /stř/ - Koncert žáků smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin

7.6. /stř/ - Závěrečné vystoupení literárně-dramatického oddělení, KC Zahrada, 19:00 hodin

9.6. /pá/ - Noc kostelů

10.6. /so/ - Kantilénka - Světlo za Lidice, Lidice

11.6. /ne/ - Závěrečný koncert Pražské kantilény, Kostel sv. Šimona a Judy, 15:00 a 18:00 hodin

12.6. /po/ - Absolventský koncert, Křtinská, 18:30 hodin

13.6. /út/ - Koncert žáků kytarového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin

14.6. /stř/ - Koncert smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin

15.6. /čt/ - Koncert žáků dechového oddělení, Dům u Kamenného zvonu, 19:00 hodin

27.6. /út/ - Zahradní slavnost - Kunratice

 

PORADY: čt 19.1. a čt 15.6. v 11 hodin, umělecká rada v 10 hodin, schůzky předmětových komisí dle domluvy

ZKOUŠKY:

pololetní zkoušky zobc. flétny + dechy PHV, O. roč., 1. roč. +absolventi I. a II. stupně: 16. 1. /JR/ a 17.1. 2017/Kř/

pololetní zkoušky kytara 1. roč. + absolventi I. a II. stupně: 19. 1. 2017 - Křtinská

pololetní zkoušky smyčce 1. roč. + absolventi I. a II. stupně: 25. 1. 2017 - Křtinská

pololetní zkoušky z VHV pro žáky omluvené z pravidelné docházky: 3. - 6. 1. 2017

závěrečné zkoušky: 29.5. - 2.6. 2017 

závěrečné zkoušky pěveckého oddělení :  5. - 8. 6. 2017

závěrečné zkoušky z VHV pro žáky omluvené z pravidelné docházky - 17. a 18.5. /Kř/, 22. a 23.5. 2017 /JR/

přijímací zkoušky:  15.+ 16.5., 24.+ 25.5. 2017

 

 

PRÁZDNINY:

podzimní prázdniny: středa 26. 10. – čtvrtek  27. 10. 2016 /pátek 28.10. státní svátek/

vánoční prázdniny: pátek 23. 12 . 2016 – pondělí 2. 1. 2017, zač. vyuč. v úterý 3. 1. 2017

pololetní prázdniny: pátek 3.2. 2017

jarní prázdniny: 13. 3. - 19. 3. 2017

velikonoční prázdniny: čtvrtek 13. 4. a pátek 14. 4. 2017 + pondělí 17. 4. 2017

hlavní prázdniny: sobota 1. 7. 2017 – pátek 1. 9. 2017, vyučování začne v pondělí 4. 9. 2017

 

Průzkumy hudebnosti v MŠ: březen, duben 2017

 

SOUTĚŽE:

školní kolo soutěže ZUŠ-  klavír:  23. 1. 2017

školní kolo soutěže ZUŠ - kytary : 15. 2. 2017

školní kolo soutěže ZUŠ - smyčcové nástroje: 20. 2. 2017

školní kolo soutěže ZUŠ - dechové orchestry a kapely: 23. 2. 2017

krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové orchestry a kapely: 4.3. 2017 DDM Praha 8, sál Karlínského centra

krajské kolo soutěže ZUŠ - klavír: 5.-9.3.2017 ZUŠ Taussigova, Praha 8

krajské kolo soutěže ZUŠ - smyčcové nástroje:28.-31.3.2017 ZUŠ U dělnického cvičiště, Praha 6

krajské kolo soutěže ZUŠ - kytary: 6.-9.4.2017 ZUŠ I. Hurníka, Praha 2

Regionální kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek: sobota 18. 2. 2017

Jižní Město Music - klavír: sobota 25. 2. 2017

 

Ústřední kola soutěží ZUŠ

Hra na klavír  20. 4. – 23. 4. 2017,  ZUŠ Praha 8, Taussigova

Hra na smyčcové nástroje  11. – 14. 5. 2017,  ZUŠ Liberec, Frýdlantská

Hra na kytaru 19. – 20. 5. 2017,  ZUŠ T. Brzkové Plzeň

Dechové orchestry  9. – 10. 6. 2017,  ZUŠ Letovice

Jazzové a ostatní orchestry 9. - 10.6. 2017, ZUŠ B. Smetany, Litomyšl

Skladatelská soutěž 8.-9.6.2017, ZUŠ Litvínov, Podkrušnohorská

Výtvarný obor  1. – 8. 10. 2017,  ZUŠ  M. Stibora, Olomouc

 

DALŠÍ SOUTĚŽE:

21. - 23.10. 2016 - Písňová soutěž B. Martinů, Praha

30. 11. - 3. 12. 2016 - Pěvecká soutěž Stonavská Barborka

leden 2017 - Umělecká soutěž Allegro - Kaiserštejnský palác, Praha - pěvecké oddělení

březen 2017 - Obvodní kolo soutěžní přehlídky v recitaci Pražský kalich 2017 - LDO

březen 2017 - Obvodní kolo soutěžní přehlídky v recitaci Pražské poetické setkání 2017 - LDO

2.-4.3. 2017 - Praguitarra Clásssica

3.-5.3. 2017 - Celopražská soutěžní přehlídka Stodůlecký píseček - LDO, soubor Jednabáseň

20.-22.3. 2017 - Celostátní kolo Karlovarský skřivánek 2017, Karlovy Vary

21. 4. - 23. 4. 2017 - Teplické flautohry

duben 2017 - Krajské kolo soutěžní přehlídky v recitaci Pražský kalich 2017 - LDO

duben 2017 - Krajské kolo soutěžní přehlídky v recitaci Pražské poetické setkání 2017 - LDO

červen 2017 - Celostátní přehlídka Wolkerův Prostějov 2017 - LDO

červen 2017 - Celostátní přehlídka Mladá scéna 2017, Ústí na Orlicí - LDO