Organizační info ke koncertu 6.11.2015

Informace ke koncertu 6. 11. 2015

Milí rodiče,

letošní první koncert Dětského sboru Pražská kantiléna se blíží, nesmírně se těšíme, že budeme moci v Praze přivítat třinecký Štývarův dětský sbor. Mockrát děkujeme těm, kteří ochotně nabídli možnost ubytování pro členy pozvaného sboru. Vaší ochoty si nesmírně vážíme!

Sraz: 6. 11. 2015 v 16:00 v kostele U Salvátora (Salvátorská 1, Praha 1)

(Věnujte prosím pozornost adrese, v Praze se nachází ještě kostel sv. Salvátora u Karlova Mostu, my zpíváme v evangelickém kostele U Salvátora kousek od Pařížské ulice!)

Oblečení: koncertní (bílá halenka, sborový bobánek nebo sborová kravata, černé kalhoty nebo sukně, tělové punčochy, koncertní černou obuv s plnou špičkou, tanečnice kroj a taneční obuv)

Začátek koncertu: 18:30

Z organizačních důvodů budeme posluchače do sálu pouštět nejdříve v 18:15.

Kostel je temperovaný, i přesto prosím vybavte své děti teplejším civilním oblečením pro dobu generální zkoušky.

Předpokládaný konec koncertu v 19:45. Dejte proto dětem láhev s pitím a malou svačinu (prosíme ne čokoládu nebo sušenky).

Informace ke koncertu 6. 11. 2015

Milí rodiče,

Sraz: 6. 11. 2015 v 16:00 v kostele U Salvátora (Salvátorská 1, Praha 1)

Začátek koncertu: 18:30

Z organizačních důvodů budeme posluchače do sálu pouštět nejdříve v 18:15.

Informace pro ty, kdo ubytovávají členy třineckého Štývarova dětského sboru

Milí rodiče,

připojujeme organizační informace k víkendu 6. 11. – 8. 11. 2015. Štývarův dětský sbor dorazí do Prahy okolo 11:00, nicméně čeká je prohlídka města a generální zkouška, tedy svoje hosty si přeberete až po skončení koncertu v kostele U Salvátora. Ještě v době před koncertem zpěváky navzájem seznámíme, aby odchod z koncertu k Vám domů mohl proběhnout hladce. Prosím berte v potaz, že z koncertu budou děti Štývarova dětského sboru odcházet se zavazadlem s oblečením na celý víkend.

V sobotu neplánujeme společný program obou sborů, tedy bude záležet jen na Vás, co společně podniknete. Pokud byste měli zájem o tipy, kam vyrazit a podobně, neváhejte se na nás prosím obrátit.

V neděli 8. 11. budeme mít sraz v 9:00 na Hlavním nádraží (ve vstupní hale v přízemí, vedle prodejny knihkupectví NeoLuxor). Na nádraží uschováme zavazadla a půjdeme na společnou prohlídku města. Budeme rádi, pokud se této prohlídky zúčastní i Vaše děti.

Informace pro ty, kdo ubytovávají členy třineckého Štývarova dětského sboru