Vánoce 2015 - generálky Kantilénka

úterní KANTILÉNKA

Pátek 11. 12. 2015 v 18:00 hodin, Komunitní centrum Matky Terezy, Praha 4, Háje

pořádá Úřad Městské části Praha 11 ve spolupráci se Základní uměleckou školou Jižní Město

Lísteček s podrobnými informacemi k organizaci koncertu včetně času akustické zkoušky dostanou děti v dalších vyučovacích hodinách.

Generální zkouška na Vánoční koncert proběhne spojením skupin A a B v běžný den a čas výuky a to v termínech 24.11, 1. 12. a 8. 12. 2015 15:00 – 16:30 ve sborové třídě ZUŠ Křtinská. Letos se tedy pro úterní Kantilénku žádná mimořádná zkouška nekoná.

Pokud máte v našich přípravných odděleních více dětí a nejsou v rozpisech na stejný koncert, neváhejte nás kontaktovat, můžeme děti přesunout do jiné koncertní skupiny, abyste nemuseli absolvovat více koncertů. Tento přesun je však nutné domluvit ještě před generální zkouškou (přesunutému dítěti se generální zkouška změní).

Koncertní oblečení:

V případě jakýchkoli dotazů či omluv za případnou neúčast pište na zus.krtinska@volny.cz; ivik.glaserova@gmail.com, nebo volejte na tel. 737 845 507 (Iva Glaserová).

úterní KANTILÉNKA

Pátek 11. 12. 2015 v 18:00 hodin, Komunitní centrum Matky Terezy, Praha 4, Háje

Koncertní oblečení:

středeční  a pondělní KANTILÉNKA

(Děti z pondělní Kantilénky:  Ruben Blann, Bugár Vojtěch, Cibulka Vít, Chalupová Zuzana, Maláčová Veronika, Murínová Juliana, Náseová Sára, Sefzigová Valentina, Schneiderová Karolína, Srbová Kamila, Suchý Jaroslav, Svěcený Robin, Šauer Adam, Trensinger Daniel, Vu Tereza)

Vánoční koncert

Sobota 12. 12. 2015 v 18:00 hodin, Komunitní centrum Matky Terezy, Praha 4, Háje

Generální zkouška na Vánoční koncert proběhne formou prodloužené běžné středeční sborové zkoušky a to ve středu 2. 12. 2015 v 16:45 – 18:30 v koncertním sále ZUŠ J. Růžičky (pozor – pro pondělní Kantilénku se mění budova!). Pro středeční Kantilénku se tedy letos žádná mimořádná zkouška nekoná.

Koncertní oblečení: bílý vršek (halenka, tričko, košile – v sále je teplo), černá sukně / kalhoty, černá společenská obuv

středeční  a pondělní KANTILÉNKA

čtvrteční  a pondělní KANTILÉNKA

(Děti z pondělní Kantilénky:  Honzík Lukáš, Hort Catherine, Kadeřábek Matěj, Kaňka František, Kozmik Zbyněk, Neterdová Zuzana, Nguyen Tina, Orsáková Barbora, Rudová Adéla, Slováková Anežka, Stránská Zuzana, Vanková Magda, Vogeltanz Filip, Vostřáková Aneta, Zapletalová Johana)

Vánoční koncert

Sobota 12. 12. 2015 v 15:00 hodin, Komunitní centrum Matky Terezy, Praha 4, Háje

Generální zkouška na Vánoční koncert proběhne formou prodloužené běžné čtvrteční sborové zkoušky a to ve čtvrtek 10. 12. 2015 v 15:45 – 17:30 v koncertním sále ZUŠ Křtinská. Pro čtvrteční Kantilénku se tedy letos žádná mimořádná zkouška nekoná.

čtvrteční  a pondělní KANTILÉNKA