Info k Závěrečnému koncertu 12. 6. 2016 Kostel sv. Šimona a Judy

08.06.2016

INFORMACE k Závěrečnému koncertu 12. 6. 2016

KUŘÁTKA (Pondělí, Středa, Čtvrtek)

Neděle 12. 6. 2016 v 15:00, Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1

Sraz v kostele v 14:00; PROSÍME, PŘIJĎTE VČAS!!! Pro Vaše dítě i pro celý sbor je pozdní příchod velmi rušivý.

Sál bude pro rodiče otevřen v 14:45, začátek koncertu je v 15 hodin, předpokládaný konec cca v 16 hodin.

Příchod již v koncertním oblečení: bílý vršek (halenka či tričko – v sále je teplo), černá sukně a bílé silonky / černé kalhoty, vhodná tmavá (nejlépe černá) společenská obuv, chlapci mohou mít kravatu či motýlka

Organizace: Rodiče pomocníci se nám přihlásí na místě v čase srazu dětí. Ostatní rodiče předají organizátorům děti u vstupu do sálu v předepsaný čas již v koncertním oblečení. Všechny věci (včetně pití) si děti nechávají u rodičů. Prosíme, nic s sebou dětem nedávejte, děti tentokrát nemají k dispozici šatnu a ve velkém množství si lahvičky a batůžky pletou a zapomínají, kam si je odložily.

Kuřátka zpívají jako první v pořadí, před koncertem zůstávají s námi v zákulisí. Po vystoupení děti odvedeme z pódia rovnou do sálu, kde si je můžete převzít a usadit k sobě. Je vhodné, abyste i s dětmi setrvali do konce koncertu a nerušili svým odchodem další sborová vystoupení.

KOŤÁTKA (Pondělí, Pátek)

Neděle 12. 6. 2016 v 15:00, Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1

Sraz v kostele v 13:30; PROSÍME, PŘIJĎTE VČAS!!! Pro Vaše dítě i pro celý sbor je pozdní příchod velmi rušivý.

Příchod již v koncertním oblečení: bílý vršek (halenka či tričko – v sále je teplo), černá sukně a bílé silonky / černé kalhoty, černá společenská obuv

Organizace: Rodiče pomocníci se nám přihlásí na místě v čase srazu dětí. Ostatní rodiče předají organizátorům děti u vstupu do sálu v předepsaný čas již v koncertním oblečení. Všechny věci (včetně pití) si děti nechávají u rodičů. Prosím, nic s sebou dětem nedávejte, děti tentokrát nemají k dispozici šatnu a ve velkém množství si lahvičky a batůžky pletou a zapomínají, kam si je odložily.

Koťátka před svým vystoupením i po něm sedí v předních řadách sálu – po skončení koncertu si je tam, prosím, přijďte vyzvednout.

KOŤÁTKA (Úterý, Středa, Čtvrtek)

Neděle 12. 6. 2016 v 18:00, Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1

Sraz v kostele v 16:45; PROSÍME, PŘIJĎTE VČAS!!! Pro Vaše dítě i pro celý sbor je pozdní příchod velmi rušivý.

Sál bude pro rodiče otevřen v 17:45, začátek koncertu je v 18 hodin, předpokládaný konec cca v 19 hodin.

KANTILÉNKA (Pondělí, Úterý A, Úterý B)

Neděle 12. 6. 2016 v 15:00, Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1

Sraz v kostele v 13:00; PROSÍME, PŘIJĎTE VČAS!!! Pro Vaše dítě i pro celý sbor je pozdní příchod velmi rušivý.

Příchod již v koncertním oblečení: bílý vršek (halenka či tričko – v sále je teplo), černá sukně a tělové silonky / černé kalhoty, černá společenská obuv (ne tenisky)

Organizace: Rodiče pomocníci se nám hlásí na místě v čase srazu dětí. Ostatní rodiče předají organizátorům děti u vstupu do sálu v předepsaný čas již v koncertním oblečení (děti se mohou případně na místě doobléct / přezout). Všechny věci, včetně pití, si děti odloží do určené šatny – s přechodem do šatny pomůžou „maminky pomocníci“. Během koncertu sedí Kantilénka na lavicích na balkóně, rodiče si je převezmou po skončení koncertu dole v sále u schodiště z balkónu.

KANTILÉNKA (Středa + Čtvrtek)

Neděle 12. 6. 2016 v 18:00, Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1

Sraz v kostele v 16:15; PROSÍME, PŘIJĎTE VČAS!!! Pro Vaše dítě i pro celý sbor je pozdní příchod velmi rušivý.

DĚTSKÝ SBOR PRAŽSKÁ KANTILÉNA

Koncert Pražské kantilény - rozdělen do 2 koncertů

neděle 12. 6. 2016 v 15 a v 18 hodin, Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1

Sraz v kostele v 12.30; PROSÍME, PŘIJĎTE VČAS!!!  Začátek prvního koncertu je v 15 hodin, kvůli nedostatku míst pro posluchače na 1. koncertu, prosíme rodiče o návštěvu až 2. koncertu od 18 hodin. Rodiče mohou do sálu přicházet od 17.45, předpokládaný konec cca v 19.15.

S sebou: koncertní oblečení a obuv, bobánek, pití, velkou svačinu, knížku…

Organizace: Dětský sbor zpívá na obou koncertech. Příchod již v koncertním oblečení je vítán! K dispozici máme sice šatnu, je ale velmi malá. Během koncertů prosíme zpěváky o pomoc - děvčata hlavně s dětmi z přípravných oddělení, s organizací, s rozdáváním květin apod., kluky zase s přestavbou pódia… Předem děkujeme!!!

Během odpoledne dostanou zpěváci a zpěvačky na 1 hodinu volno po skupinkách na procházku.