Informace k závěrečným koncertům přípravných oddělení Pražské kantilény

27.05.2016

Zde najdete informace o generálních zkouškách a Závěrečných koncertech rozdělené podle jednotlivých přípravných oddělení. Lísteček s informacemi dostaly děti v hodinách, vše potřebné jinak najdete na webu školy.

V případě jakýchkoli dotazů či omluv za případnou neúčast nám pište na: zus.krtinska@volny.cz nebo ivik.glaserova@gmail.com.

Poznámka: Pokud máte více dětí v různých sborových odděleních, může se stát, že každé dítě má vystupovat na koncertě v jiném čase. Pokud si přejete mít děti na jednom koncertě, neváhejte nás kontaktovat a my děti přesuneme tak, aby zpívaly ve stejný čas.

Koncertní oblečení Kuřátka a Koťátka: bílý vršek (halenka, tričko, košile), černá sukně a bílé punčocháče / černé kalhoty, černá společenská obuv

Koncertní oblečení Kantilénka: bílý vršek (halenka, košile či tričko), černá sukně a tělové punčocháče / černé kalhoty, černé střevíčky/polobotky

Na shledání na koncertech se těší Iva Glaserová a Zuzana Drtinová

Pondělní, středeční a čtvrteční KUŘÁTKA

V pondělí 6. 6. 2016 se uskuteční společná generální zkouška na Závěrečný koncert. Sraz dětí je v 16:10 před sborovou třídou hlavní budovy ZUŠ, Křtinská 673, Praha 4 – Háje (pavilon D - projdete vstupní brankou, za recepcí se dáte doleva, projdete dlouhou chodbou, na jejímž konci opět zahnete doleva a vydáte se po schodech do 1. patra).

Konec zkoušky je v 17:15. Děti si přinesou pouze pití a sborovou knížku, nepřezouvají se.

Tato zkouška nám poskytne dostatek času na sezpívání se, zvyknutí si na doprovody nástrojů, sólové vstupy a dětem přinese jistotu a pohodu před koncertem. Účast Vašich dětí na této zkoušce je proto nezbytná. Děkujeme!

Pondělní Kuřátka – v pondělí 6. 6. 2016 mají místo sborové hodiny generální zkoušku

Středeční Kuřátka – ve středu 8. 6. 2016 odpadá běžná sborová hodina z důvodu konání generálních zkoušek dalších koncertních skupin; nahrazeno generální zkouškou v pondělí 6. 6. 2016

Čtvrteční Kuřátka – ve čtvrtek 9. 6. 2016 probíhá výuka dle rozvrhu

Závěrečný koncert: Neděle 12. 6. 2016 v 15:00 hodin, Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1

Pondělní a páteční KOŤÁTKA

V pondělí 6. 6. 2016 se uskuteční společná generální zkouška na Závěrečný koncert. Sraz dětí je v 14:45 před koncertním sálem hlavní budovy ZUŠ, Křtinská 673, Praha 4 – Háje (projdete vstupní brankou, za recepcí dáte doprava, na konci chodby opět doprava). Konec zkoušky je v 16:30. Děti si přinesou pouze pití, malou svačinku a sborovou knížku, nepřezouvají se.

Pondělní Koťátka –   běžná sborová hodina v pondělí 6. 6. 2016 je nahrazena generální zkouškou, nauka probíhá dle rozvrhu; pokud se dětem kryje se sborovou zkouškou, budou hromadně omluveny

Páteční Koťátka – v pátek 10. 6. 2016 probíhá výuka dle rozvrhu

Úterní, středeční a čtvrteční KOŤÁTKA

Ve středu 8. 6. 2016 se uskuteční společná generální zkouška na Závěrečný koncert. Sraz dětí je v 14:50 před koncertním sálem na pobočce Jana Růžičky 1179, Praha 4 (přízemí na straně volného prostoru se stolky). Konec zkoušky je v 16:30. Děti si přinesou pouze pití, malou svačinku a sborovou knížku, nepřezouvají se.

Úterní Koťátka – v úterý 7. 6. 2016 probíhá výuka dle rozvrhu

Středeční Koťátka –  běžná sborová hodina ve středu 8. 6. 2016 je nahrazena generální zkouškou, nauka probíhá dle rozvrhu; pokud se dětem kryje se sborovou zkouškou, budou hromadně omluveny

Čtvrteční Koťátka – ve čtvrtek 9. 6. 2016 probíhá výuka dle rozvrhu

Závěrečný koncert: Neděle 12. 6. 2016 v 18:00 hodin, Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní ul., Praha 1

Pondělní a úterní KANTILÉNKA

V úterý 7. 6. 2016 se uskuteční společná generální zkouška na Závěrečný koncert. Sraz dětí je v 14:45 před koncertním sálem hlavní budovy ZUŠ, Křtinská 673, Praha 4 – Háje (projdete vstupní brankou, za recepcí se dáte doprava, na konci chodby opět doprava). Konec zkoušky je v 17:00. Děti si přinesou pouze pití, malou svačinku a sborovou knížku, nepřezouvají se.

Pondělní Kantilénka – v pondělí 6. 6. 2016 odpadá běžná sborová hodina z důvodu konání generálních zkoušek dalších koncertních skupin; nahrazeno generální zkouškou v úterý 7. 6. 2016

Úterní Kantilénka – v úterý 31. 5. 2016 budou skupiny A i B spojeny ve sborové třídě, v úterý 7. 6. 2016 probíhá místo jejich běžné sborové hodiny prodloužená generální zkouška

Středeční a čtvrteční KANTILÉNKA

Ve středu 8. 6. 2016 se uskuteční společná generální zkouška na Závěrečný koncert. Sraz dětí je v 16:30 před koncertním sálem na pobočce Jana Růžičky 1179, Praha 4 (přízemí na straně volného prostoru se stolky).

Konec zkoušky je v 18:15. Děti si přinesou pouze pití, malou svačinku a sborovou knížku, nepřezouvají se.

Středeční Kantilénka – ve středu 8. 6. 2016 má místo běžné sborové hodiny generální zkoušku

Čtvrteční Kantilénka – ve čtvrtek 9. 6. 2016 odpadá sborová hodina; nahrazeno generální zkouškou ve středu 8. 6. 2016