Koťátka - info ke koncertu 9. 4. 2016

06.04.2016

KOŤÁTKA – koncertní vystoupení v sobotu 9. 4. 2016 (Rolničkové svátky písní)

Sraz dětí je v 13:10 ve vestibulu Salesiánského divadla (Kobyliské náměstí, Praha 8). Děti, prosím, přiveďte již v koncertním oblečení, s sebou jim zabalte pití a svačinu. Rodiče pomocníci se nám, prosím, hlaste na místě.

Koncert je veřejnosti přístupný, ale kvůli kapacitě sálu je však omezen – každé dítě si může přivést maximálně dva posluchače. Vstupenky pro vás budou rezervovány (v tomto omezeném počtu) v pokladně v časovém rozmezí 13:50 – 14:20, poté budou dány do volného prodeje. Cena jedné vstupenky je 60 Kč.

Sál bude pro diváky otevřen v 14:10, začátek koncertu je v 14:30 (změna oproti původním informacím!).

Přestože se děti po svém vystoupení usadí v sále, byli jsme upozorněni organizátory akce, že nebude možné, aby děti opustily místa pro ně vyhrazená a šly se posadit k Vám, případně aby společně s Vámi opustily sál před ukončením koncertu. Koncert skončí nejpozději v 16:00, prosíme Vás tedy, abyste vyčkali do úplného konce a až poté si své děti vyzvedli i s jejich věcmi v šatně.

Koncertní oblečení: bílý vršek (halenka či tričko bez potisku), černá sukně (ne šatová) a bílé silonky / černé kalhoty, černá společenská obuv; prosíme o dodržení předepsaného oblečení – jedná se o reprezentativní záležitost a jinak oblečené dítě, případně dítě v nevhodných botách by na sebe strhávalo pozornost

Rodiče pomocníci koncert: Vzhledem k tomu, že se nám tentokrát přihlásilo na koncert více rodičů, než jsme schopni využít, vybrali jsme z nabídky určený počet pomocníků a pomoc ostatních využijeme příště. Moc děkujeme za zájem, je skvělé, jakou ve vás máme oporu!

Počítáme s rodiči od dětí: Lucie Kozmiková, Anna Peterková, Daniel Hrehor, Alena Pelnářová, Klára Žaludová, Žofie Šmeralová a Medjmedjová Kaira

Na první jarní vystoupení se těší

Iva Glaserová (737 845 507) a Zuzana Drtinová (731 171 109)